Recepcja

Banner image

RECEPCJA

Nasza recepcja– zawsze w gotowości, zawsze uśmiechnięta. Rozwiązuje codziennie zadania rodem z sincefiction. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Odpowiedzą na wszelkie pytania osobiście, telefonicznie, przez facebooka oraz maila! Są niezastąpione

Instruktorzy
Fitness

Banner image

INSTRUKTORZY FITNESS

Chyba nikt nie ma tyle POWERA! Oni nie wiedzą co to zły dzień czy brak snu! Przekażą Wam moc motywacji, pomogą zapomnieć o brzydkiej pogodzie i trudach codzienności. Ciągle poszerzają swoją wiedzę by sprostać waszym oczekiwaniom.

Instruktorzy
Pływania

Banner image

INSTRUKTORZY PŁYWANIA

Pływać każdy może ale oni robią to zawodowo nie od dziś. Dogadują się z dzieciakami jak równy z równym, ale i dorosłego potrafią nauczyć pływać motylkiem. Nieustannie poszerzają zakres swojej wiedzy, woda nie ma dla ich tajemnic.

Trenerzy
Personalni

Banner image

TRENERZY

Pełni energii, czekają na Was każdego dnia by móc podzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Niczego nie robią po łepkach. Są wykwalifikowani, pełni pasji, gotowi osiągać z Wami wszystkie cele – nawet te postawione wysoko w chmurach!

Image module

Aplikuj do naszego zespołu

Jesteś instruktorem, trenerem, a może zawsze marzyłeś o pracy w klubie Fitness? Lubisz dzieci jesteś zawsze uśmiechnięty, a praca w młodym w zespole to to czego szukasz od dawna?

Aplikuj do nas