Witaj w Lemonie

Wyobraź sobie takie miejsce gdzie czujesz się dobrze. Otaczają Cię życzliwi, bliscy ludzie, którzy są tam właśnie dla Ciebie. Jest przytulnie, wszystko ma swoje miejsce. Tą przestrzeń znasz od lat, obserwujesz jak się zmienia, doskonali a to wszystko specjalnie dla Ciebie.

Już 6 rok jesteśmy na Ludwinowie, gdzie z roku na rok z waszą pomocą rozwijamy swoje skrzydła. To kompleksowość sprawia, że jesteśmy wyjątkowi i nasi klienci chętnie zostają z nami na długi, długi czas. Łączymy wszystkie pokolenia prowadząc zajęcia dla kobiet w ciąży, naukę pływania dla dzieci i niemowląt, zajęcia Fitness, treningi personalne oraz zajęcia dla Seniorów.

Sprawdź grafik
Image module

Nasz klub to 2000 mkw powierzchni, gdzie znajduje się klimatyczny, kameralny basen, sauna, jacuzzi, liczne strefy relaksu. W pełni wyposażona siłownia ze strefą wolnych ciężarów oraz specjalnie wydzieloną strefą OCR. Dla miłośników treningu Cardio w oddzielnym pomieszczeniu znajduje się szereg rowerków, bieżni i orbitreków. Nasza sala fitness to dodatkowe 70 m, które oddajemy do waszej dyspozycji. Organizujemy tam szereg zajęć wzmacniających, wytrzymałościowych oraz prozdrowotnych. Świetnie bawimy się także z dzieciakami na półkoloniach oraz organizując im urodziny.

Staramy się żeby przestrzeń którą oddajemy w wasze ręce, była w pełni dostosowana do waszych potrzeb. Specjalnie przygotowany kącik malucha integruje naszych małych dzielnych pływaków i umila im czas spędzony w naszym klubie. Wiemy jak bardzo uwielbiacie Lemona, dlatego przeznaczyliśmy sporo miejsca, gdzie w spokoju można wypić kawę, odpocząć po skończonym treningu czy zrelaksować się czekając na swoje pociechy.

W okresie letnim, kiedy temperatura zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, nasza orzeźwiająca Lemonowa Lemoniada najlepiej smakuje na patio, gdzie czekają na was wygodne leżaki i stoliki. Dla równowagi ciepłe napoje takie jak kawa czy herbata znajdziecie w barze przy naszej recepcji.

0
Lat na rynku
0
Doświadczonych pracowników
0
dni w tyg otwarte
0
mkw do waszej dyspozycji

Szkolimy się z najlepszymi

Zdajemy sobie sprawę, że nie można wszystkiego robić dobrze. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego zatrudniamy tak wielu ludzi, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach.Dbamy o wykształcenie naszej kadry, szkolimy się w najlepszych Polskich szkołach. Poszerzamy swoje kwalifikacje bez przerwy. To na sobie testujemy rynkowe nowości, dzięki temu mamy pewność, że to co wprowadzamy do oferty przypadnie Wam do gustu i być może na stałe zagości w treningowym grafiku. Certyfikaty oraz dyplomy ukończonych szkół, kursów i szkoleń to oczywiście wydźwięk naszej pracy, ale najbardziej polegamy na Waszym zadowoleniu, spalonych kaloriach, a także coraz większej grupie dzieci w gronie naszych pływaków.

Dziękujemy Ci za zaufanie, za to, że jesteś z nami! A może jeszcze nie jesteś?

Zaglądnij do naszej OFERTY i sprawdź sam czy warto zostać z nami na dłużej.

Poznaj naszą ofertę

Akceptujemy karty

Karta Multisport
Banner image

Basen 90 min (w tym sauna, jacuzzi)/
Siłownia bez limitu /  Zajęcia fitness (1h)
Karta Benefit PLUS
Zarejestruj się drugi raz i skorzystaj z basenu, zajęć lub dłuższego czasu

OK System
Banner image

Basen 60 min
Siłownia bez limitu
Zniżka na naukę pływania -10 zł/lekcja

Fit Profit
Banner image

90 minut (na co tylko zechcesz)
Zajęcia fitness (1h)

TomekKasiaBarbaraTadeuszAnkaKubuśHaniaStanisławLidia
Dzięki treningom personalnym uwierzyłem w siebie. Pracują tu ludzie z pasją pełni motywacji, którą przekazują innym. Oni naprawdę pomagają!
Tomek
Chodzimy z córką od już drugi rok na naukę pływania. Długo szukałyśmy miejsca gdzie zajmować będą się nami profesjonaliści z tak ciepłym podejściem do dzieci. Instruktorzy Lemon Fitness to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu!
Kasia
Za co kocham Team Lemon Fitness? Zawsze uśmiechnięci ludzie pełni pasji. Oni naprawdę kochają to co robią i zarażają tym innych!
Barbara
Każdego dnia witają wszystkich z uśmiechem! Zawsze pomocne i wyrozumiałe nawet dla osób w naszym wieku (śmiech)
Tadeusz
Nie wiem skąd oni mają tyle energii ale to chyba zaraźliwe. Kiedy przyszłam tu po raz pierwszy moim największym wyzwaniem było zebrać się z kanapy. Dziś jestem tu prawie codziennie!
Anka
Moja Pani instruktor jest zawsze super. Gdybym miał ją zamienić na kogoś innego to bym jej nie zamienił. Po prostu nie i już.
Kubuś
Pływam już na głębokiej wodzie ! Nawet tam skacze. Pani Olga mnie nauczyła. W ogole się nie boje , kiedyś na pewno będe pływać w telewizji.
Hania
Co tu dużo mówić, ekipa na medal!
Stanisław
Lemon Fitness to przede wszystkim wspaniała atmosfera, a jak wiadomo nie ma wspaniałej atmosfer bez wspaniałych ludzi.
Lidia